FERIE Z JOGĄ I TAŃCEM W ZAKOPANEM
Termin: 15.02.2014 – 22.02.2014
Organizator: Zacisze JOGI i Płocka Akademia Jogi CONCEPT
Miejsce:Ośrodek Szkoleniowy Dafne
CENA: 1350 PLN/os*.

 

Dodatkowe atrakcje:

 1. Nowe doznania smakowe z Markiem Kodzisem – szczegóły w opisie kadry
 2. Zajęcia taneczne z choreografką teatru Witkacego w Zakopanem.
 3. Opieka i zajęcia dodatkowe dla dzieci w trakcie trwania sesji.(9:00-12:00 i 17:00-19:00)
 4. Wycieczka do doliny z przewodnikiem TOPR
 5. Kurs gotowania-dodatkowo płatny-min.10osób.-potrawy rozgrzewające dające energię i wzmacniające odporność i desery , słodycze indyjskie.
 6. Wspólne wyjścia do teatru Witkacego –dodatkowo płatne (zniżka)  zdjęcie z teatr Witkacego - dzieci podobnie jak my , w teatrze świetnie się bawiły...


Ferie z jogą   Ferie z jogąCENA:
osoby niećwiczące i dzieci biorące udział w zajęciach 1050zł
3-12 lat śpiące z rodzicami i ½ posiłku - 650 zł
3-12 lat-oddzielne spanie i ½ posiłku -860 zł
dzieci do 3 roku życia śpiące z rodzicami- gratis

OSOBY DOROSŁE ĆWICZĄCE, KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT ;)))
 
Orientacyjny program dnia:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja,medytacja
 • 8:40 herbata, kawa jogiczna , owsianka
 • 9:00 10:30   joga średniozaawansowana
 • 10:30-12:00  joga początkująca
 • 12:00 obiad
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna – kręgosłup, kolana, barki, sprawy kobiece, oraz Acro Joga + masaż Tajski
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 Taniec Bollywood, Sexi Dance, współczesny  – W CENIE WYJAZDU!!!
-1 dzień przeznaczony na wycieczkę z przewodnikiem (jeśli będzie min 10 osób chętnych)

 
Cena zawiera:

 • siedem NOCLEGÓW (POKOJE 2, 3-OSOBOWE)
 • Trzy  POSIŁKI DZIENNIE ( WEGETARIAŃSKIE)
 • pięć godzin  ĆWICZEŃ JOGI  DZIENNIE
 •  SZEŚĆ 40 minutowych SESJI RANNYCH ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH
 • OSOBY PRAKTYKUJĄCE WCZEŚNIEJ MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W DOWOLNEJ ILOŚCI ZAJĘĆ
 • Jeśli zbierze się chętna grupa osób –wycieczka w góry lub do doliny z przewodnikiem.
 • Zajęcia z opiekunką  – minimum 10 osób
 • Zajęcia taneczne - minimum 10 osób.
 • Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat.
 • JAK CO ROKU będziemy mogli Z RABATEM wejść na przedstawienie w teatrze Witkacego. (dla chętnych ;-)) repertuar

Ferie z jogą


Zakopane- nazywane jest zimową stolicą Polski. Przyjeżdża się tutaj z różnymi zamiarami: odpoczywać, wędrować, podziwiać, ... To miejsce, które w zaskakujący sposób zachęca do ciągłych powrotów. Niepowtarzalna przestrzeń tej miejscowości oferuje tak wiele, że trudno doświadczyć wszystkiego podczas jednego pobytu. Zawsze jednak można poczuć potęgę gór, spokój krajobrazów, piękno natury i atmosferę życia zupełnie innego od naszej codzienności. I właśnie dlatego warto i trzeba tu przybywać. W Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie , na pewno nie można się tu nudzić . Dobrze przygotowane szlaki narciarskie, wędrówki piesze w wysokie góry lub spokojniejsze szlaki przez doliny, a wieczorem odpoczynek w przytulnych restauracjach na Krupówkach. Są tutaj też ciekawe zabytki, muzea, pamiątkowe domy wielkich pisarzy.

 

Ferie z jogąOśrodek Szkoleniowy Dafne –to kompleks 4 budynków  położony w pobliżu centrum miasta . Naprzeciwko Aqua Parku .–zamieszkamy w Dafne II –pokoje 1. 2 i 3 osobowe. Większość pokoi posiada  balkony z  pięknymi widokami na góry. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi (ręczniki), telewizory, radia , czajniki bezprzewodowe i szklaneczki.  
W obiekcie sala konferencyjna, jadalnia, sala zabaw dla dzieci. 10 min. do centrum –na przeciwko Aqua Parku  .

Ferie z jogąJoga wg. Iyengara- usprawnia ciało, wycisza umysł, przynosi ulgę w bólach pleców, poprawia sylwetkę... O korzyściach płynących z praktyki jogi można pisać długo-najlepiej je poczuć "na własnej skórze". -Osoby początkujące nauczą się od podstaw jak pracować ze swoim ciałem i oddechem w asanach (pozycjach jogi) . Osoby już ćwiczące będą miały okazję do doskonalenia .                                       

Ferie z jogąFLYING JOGA –na podstawie zajęć Acroyoga . Połączymy  jogę,  masaż tajski  i akrobatykę. Te trzy filary tworzą praktykę opartą na zaufaniu, bliskości  i zabawie.
Na jednorazowych zajęciach  połączymy: te trzy elementy. Blok tematyczny będzie zawierał: sekwencje asan, rozgrzewkę, budowanie zaufania, jogę w parach, podstawy akrobatyki w parach, asystowanie-asekurację oraz elementy tajskiego masażu. Nie potrzeba mieć doświadczenie.
 
Taniecwspółczesny połączony z tańcem Bollywood- Taniec ma dobroczynny wpływ na nasz układ kostny. Kiedy się ruszamy, sprawiamy, że nasze stawy stają się bardziej "naoliwione", co zapobiega schorzeniom reumatycznym. Poza tym wzmacniamy kręgosłup i naturalnie pogłębiamy nasz oddech. Organizm pobiera więcej tlenu i szybciej się oczyszcza. Taniec pomaga również rozładować stres i wyrażać emocje, a to wszystko ma ogromny wpływ na nasze ciało. Taniec ten łączy kuszące ruchy bioder z subtelnym ruchem rąk i od wieków robi niezwykłe wrażenie poprzez wyzwolenie tego, co najbardziej uwodzicielskie, zmysłowe i kobiece.

Zajęcia sexy dance pozwalają odkryć sexaapeal, wydobyć kobiecość i pokochać swoje ciało. Podczas treningu uczysz się poruszać uwodzicielsko, nabywasz pewności siebie. Sexy dance to dobry sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki i sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.

Taniec współczesny – taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech,swingi itp. W latach 70. XX wieku za sprawą Piny Bausch powstał teatr tańca, opierający się o technikę tańca współczesnego.

Ferie z jogą   Ferie z jogą


Prowadzące:

Ferie z jogąKatarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara stopnia Junior I, słuchaczka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie,  uczestniczka licznych warsztatów z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata. W 2007 roku odbyła kurs jogi u samego Mistrza w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem, barkami, biodrami i kolanami. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych, indywidualne i terapeutyczne. Autorka artykułu „Joga na całe życie” portal Agaty Młynarskiej www.onaonaona.com,  „Co to jest joga?”  Zdrowo z natury. Założycielka warszawskiej Akademii Terapii Ruchem  Zacisze jogi.

 
Ferie z jogąKarolina Spychalska- mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C,D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, absolwentka terapii ruchem Weroniki Sherborne, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających. Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.
 


Ferie z jogąAnita Podkówka Brańska - absolwentkaAkademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dwuletniego kursu choreograficznego organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Ukończyła także 5-letni kursu "Nowy system
edukacji dla nauczycieli tańca i liderów środowiska" organizowany przez Jacka Łumińskiego przy Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu.
Jest choreografem wielu programów telewizyjnych (m.in. Wieczory Kabaretowe Dwójki – Kabaret pod Wyrwigroszem, Ciao Darwin, Droga do Gwiazd, Szymon Majewski Show), autorem opraw artystycznych Miss Polonia, Miss Świata (pobyt w Krakowie). Jako choreograf współpracuje także z teatrami słowa: Cogitatur w Katowicach, KTO w Krakowie, Teatrem Witkacego w Zakopanem. Ta ostatnia zaowocowała spektaklami „Dementia Praecox Zakopianiensis”, „Człapówki” (choreografia), „Barabasz” (ruch i medytacja). Jest założycielem Studia Tańca i Ruchu oraz Studia Jogi w Krakowie (jest dyplomowanym nauczycielem jogi B.K.S. Iyengara, ma wieloletnią własną praktykę, uczyła się m.in. w Międzynarodowym Instytucie Jogi B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach).
Prowadziła Scenę Tańca Współczesnego, a wcześniej Grupę Tańca Współczesnego Anity Podkowy-Brańskiej.
 
Ferie z jogąJakub Brzosko – W 1996 r. zaczął wspinać się w Tatrach. Został wtedy członkiem Speleoklubu  Tatrzańskiego. Wspinał się w wielu tatrzańskich jaskiniach m.in. w Wielkiej nieżnej, Czarnej czy Wielkiej Litworowej. Niedługo potem rozpoczął też wspinaczki powierzchniowe, zostając członkiem Klubu Wysokogórskiego. Od 1999 r. uprawia narciarstwo wysokogórskie. Przez kilka ostatnich lat brał udział w wielu zawodach narciarskich, będąc członkiem kadry narodowej. W 2003 r. zdobył Puchar Polski. Brał też udział w zawodach międzynarodowych, w tym również w Pucharze Świata w skialpiniźmie. W 2002 r. został kandydatem, a rok później złożył przysięgę ratownika TOPR. Studiując w Krakowie, uczestniczył w zajęciach  kursu przewodnickiego organizowanego przez Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich i w 2003 r. uzyskał uprawnienia przewodnika tatrzańskiego. Latem prowadzi wycieczki, a zimą dyżuruje jako sezonowy ratownik TOPR.  Fascynuje go żeglarstwo i biegi po górach. Kocha sztukę-maluje, pisze wiersze , organizuje festiwale filmowe.
 
  Ferie z jogą Marek Kodzis.- jestkucharzem od 27 lat i tyle samo lat jest wegetarianinem. Kuchnia wegetariańska jest jego pasją i stylem życia. W 1991 roku wyjechał do Indii, gdzie przez trzy lata poznawał tajniki kuchni indyjskiej. W latach 90-tych mieszkał również w Szwecji, gdzie uczył się gotować z najlepszymi kucharzami - hindusami. Od roku 1995 do 2012 prowadził własną działalność gastronomiczną w Polsce:- catering wegetariański Goloka, restauracja wegetariańska AMAR. Jednocześnie współpracował przez 10 lat ze szkołą Jogi Jerzego i Ałły Jaguckich w Szczecinie, kilka razy w roku obsługując od strony gastronomicznej wyjazdowe kursy i szkolenia.
Jest absolwentem wielu kursów z zakresu:

 • medycyny chińskiej i gotowania wg. 5 przemian,
 • kuchnia makrobiotyczna,
 • kuchnia wegetariańska i witariańska,
 • konsultanta ajurwedy i kuchni ajurwedyjskiej oraz gotowania intuicyjnego.

Poleca masaże Ayurvedyjskie, które wyciszą umysł, regenerują system nerwowy, leczą i upiększają ciało.
Uwaga –nie ma możliwości zmiany posiłku na mięsny Marek będzie nam przygotowywał smaczną, dobrze zbilansowaną dietę –dobrą dla każdego.

UWAGA!!!
MAREK ZROBI NAM TEST NA DOSZE I BĘDZIE GOTOWAŁ RÓWOWAŻĄC NASZE DOSZE-WG. AJURWEDY…


Emilia Rostek- dyplomowana masażystka i fizjoterapeutka, od 5 lat pracująca w zawodzie. Jestem osobą aktywną i dynamiczną, ambitną, chętną do współpracy. Masaż i rehabilitacja to moja pasja. Poświęcam dużo czasu na rozwijanie jej, bo sprawia mi to dużą przyjemność. Ukończyłam kurs masażu na krześle Touch Pro oraz kurs kinesiotapingu. Przede wszystkim interesuję się terapią bólów oraz stanów przeciążeniowych kręgosłupa i stawów obwodowych. W pracy z pacjentem korzystam z wiedzy jaką nabyłam na studiach oraz praktykach w placówkach medycznych i szpitalach. Od 3 lat pracuję jako masażystka w klubie fitness „Spectrafit”. Dzięki swojej obecnej pracy nawiązuję wiele ciekawych kontaktów z ludźmi zajmującymi się sportem oraz mam możliwość praktycznego zastosowania nabytych przeze mnie umiejętności. Wykonuje masaże
RODZAJE WYKONYWANYCH MASAŻY: - masaż leczniczy częściowy lub całościowy - drenaż limfatyczny, - masaż relaksacyjny - masaż antycellulitowy bańką chińską, kinesiotaping.
Paulina Lewandowska- studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku

Edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim. Uwielbia robić biżuterię, próbować nowych technik, np. decoupage, quilling, haft krzyżykowy. Lubi bawić się fotografią, robić bransoletki przyjaźni, tworzyć różne dziwne rzeczy. Poza tym ubóstwia dzieci, kocha jeździć na rowerze i podróżować.


Ferie z jogą Ferie z jogą Ferie z jogą

Zapisy:
Karolina Spychalska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Tel 515188428        

Wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto Pkobp 31102010260000160200440362  lub bezpośrednio w Płockiej Akademii Jogi.

Całość opłaty należy dokonać 30 dni przed planowanym wyjazdem. W przypadku rezygnacji z wyjazdu do 19.07 koszty zostaną zwrócone całkowicie, w przypadku rezygnacji do 26.07, koszty zostaną zwrócone z  potrąceniem 200 zł kosztów operacyjnych, w przypadku rezygnacji po 26.07 koszt zaliczki staje się bezzwrotny – 400zł.

 

 

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.