Zapisy pod numerem telefonu 515188428,
na email: karolina(małpa)joga-plock.pl lub wysyłając formularz ze strony


Płocka Akademia Jogi i Zacisze Jogi zapraszają
na letni obóz do
miejscowości Łazy


MIEJSCE POBYTU: ŁAZY

TERMIN:
14-21.08

Organizator: Płocka Akademia Jogi CONCEPT i Zacisze JOGI

Centrum Fala1 Łazy

CENA: 1050 PLN
600 PLN osoby niećwiczące*


Zarówno osoby praktykujące jak i ich najbliżsi nie będą się z nami nudzić.

Proponujemy 8 godzin zajęć rano i popołudniu, poza tym imprezy organizowane
przez ośrodek oraz piękne i ciekawe miejsce do rodzinnego wypoczynku.

Łazy - niewielka nadmorska miejscowość położona na mierzei pomiędzy brzegiem morza, a jeziorem Jamno. Czysta, szeroka plaża, sąsiedztwo rozległych sosnowych lasów oraz jezior umożliwiających wędkowanie (Jamno i Bukowo),stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Łazy są miejscowością usytuowaną na skraju Słowińskiego Parku Narodowego, ze swoistym mikroklimatem szczególnie wskazanym dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. Łazy to świetna baza wypadowa dla wycieczek rowerowych i samochodowych, między innymi do oddalonego o 7 km Mielna, jak również do Kołobrzegu, Darłowa i do latarni morskiej w Gąskach. Zapraszamy na wczasy w Łazach.

Orientacyjny program dnia:

  • 7:00-7;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja
  • 7:45 herbata i owoc
  • 8:30 10:00   joga ogólna
  • 10:00-11:30  joga początkująca
  • 12:00 obiad
  • 17:00-19:00 joga terapeutyczna
  • 19:15 kolacja
  • 20:00-21:00 dance aerobik,pilates (naprzemiennie).

Dzieci do 3 latek - pobyt gratis, zwierzęta kot/pies płatne 7 zł/dobę.
 


W cenie wyżywienie, zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2-3 osobowych z lodówką, połączeniem z internetem bezprzewodowym, tv satelitarna, kabina prysznicowa z wc (w pokojach są 2 spania, w tym 1 z nich jest 2 osobowe, lub pokoje z 2 pojedynczymi Łóżkami, pawilon typu domki 1 piętrowe szeregowe  -połączone w 1 ciąg, z oddzielnymi klatkami, w 1 klatce 3 pokoiki na dole z tarasami, 3 na górze z balkonami) Animacje dla dzieci, imprezy ewentowe, wieczorki taneczne, tematyczne, kurs tańca itp..


Wieczorki dla gości będą odbywać się min 3-4 razy w tygodniu plus 1x w tyg. duża impreza z klownem dla dzieci, ćwiczenia rekreacyjne dla dorosłych codziennie.

Animator dla dzieci jest 2 razy dziennie po 1 h-1,5 h jednorazowo, w pozostałych godzinach sala animacyjna jest dostępna dla gości - godz. animacji 1 tura po śniadaniu ok. 10:30-11:30 czy 12ta i druga po obiadokolacji, czyli ok. 17:30.
 Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z ośrodkiem i jego okolicami zapraszamy na stronę; www.fala1.pl
Prowadzące:

Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji,terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara,uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota,prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających.Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.

Katarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem. Założycielka warszawskiej szkoły Zacisze jogi.


Zapisy pod numerem telefonu 515188428,
na email: karolina(małpa)joga-plock.pl lub wysyłając formularz ze strony

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.