Od wielu lat organizujemy  ✈️ wyjazdy wakacyjne, w ferie oraz weekendowe wypady wyjazdowe w szczególnie atrakcyjnych miejscach nie tylko Polski ale całego świata. Pierwsze wyjazdy z jogą zorganizowaliśmy 📆 w 2005 roku.

Staramy się wybierać miejsca atrakcyjne zarówno pod względem wypoczynku, ale też ciekawe i te, w których łatwiej nabrać pozytywnej energii i zregenerować swoje siły. Jeździliśmy już w polskie góry, nad nasze polskie morze, na mazury oraz weekendowo w warmińsko-mazurskie oraz mazowieckie "wsi spokojne i wesołe" .
Byliśmy też na Zanzibarze i w Indiach . W najbliższym czasie wybieramy się do Tajlandii 😉

Nasze wyjazdy charakteryzują się tym. że na każdym kroku dbamy o dobrą atmosferę i dobro wypoczywających, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak istotne jest dobre samopoczucie podczas wypoczynku.

Nasze doświadczenie gwarantuje dobrą organizację, ciekawy dobór zajęć oraz profesjonalną i sprawdzoną kadrę wykwalifikowanych instruktorów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjazdami w dziale archiwum, dział ten będziemy systematycznie rozbudowywać dołączając zarówno obecne wyjazdy jak i te starsze, które wymagają odszukania nieco głębiej już ukrytych materiałów.

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl