WAKACJE Z JOGĄ I TAŃCEM NA MAZURACH

"Nawet jeśli pogoda nie dopisze z nami nie będziesz się nudzić!!!


MIEJSCE POBYTU: MRĄGOWO

TERMIN: 8-15.07 2011

MIEJSCE: Hotel Klub Mazury

 UWAGA!!! ZOSTAŁY JUŻ TYLKO 3 POKOJE !!
(na dzień 11.06.11)

Organizator: Płocka Akademia Jogi Concept i Zacisze Jogi

Cena:
1150 -osoby ćwiczące
850 - osoby niećwiczące
dzieci do 6 r.ż gratis
dzieci 6-12 500 zł

OSOBY ĆWICZĄCE , KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT

Mrągowo - położone jest pośród zieleni lasów i błękitu wód jezior Pojezierza Mrągowskiego. Piękne kamieniczki, parki posiadające swoją historię, aleje i kwieciste łąki okalające miasto, odbijają się w taflach kilku jezior, z których jeziora Juno, Czos oraz Czarne pojawiają się najczęściej we wspomnieniach turystów. Krajobraz miasta oraz okolicy wzbogacają wzgórza morenowe (Wzgórze Jaenicke, Góra Czterech Wiatrów, wzniesienia nad jeziorem Czarnym i w Polskiej Wsi) oraz bajkowe wąwozy (okolice jeziora Czarnego, Piecuda, Średniego, Głębokiego). Można tu odpocząć od monotonnej codzienności, wziąć udział w polowaniu, grzybobraniu, wędkowaniu a nawet wybrać się na przejażdżkę bryczką. Powiat Mrągowski to także doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku wodnego: żeglarzy, kajakarzy, ale także dla wielbicieli wczasów w siodle oraz rowerzystów.O atrakcyjności Ziemi Mrągowskiej świadczą także zabytki, reprezentujące różne style architektoniczne. Są tutaj piękne kamieniczki, stare kościoły i cmentarze, kapliczki przy leśnych ścieżkach, parki posiadające swoją historię. Spacerując uliczkami niewielkich mazurskich miejscowości można poczuć się tak, jakby cofnął się czas dzięki widokowi stylowych latarni ulicznych, kamiennych kwietników rozsianych wzdłuż chodników miast, kościołów sąsiadujących z cerkwiami i synagogami. Ziemia Mrągowska, jak zresztą całe Mazury, jest doskonałym miejscem na spotkanie z dziką przyrodą i dziewiczymi krajobrazami. Warto przyjechać do nas również ze względu na imprezy, o których głośno jest w całej Polsce. Mrągowski Festiwal Muzyki Country znany pod nazwą Piknik Country sprowadza do miasta nie tylko miłośników tej muzyki, lecz także a może przede wszystkim miłośników szalonej zabawy. Konkursy w ujeżdżaniu byka, wybory najpiękniejszych kobiet, taniec na głównym placu w mieście przy dźwiękach muzyki country to tylko niektóre atrakcje. Podczas Festiwalu Kultury Kresowej występują polonijne zespoły, organizowane są wystawy malarskie, fotograficzne, wieczory poetyckie... Mazurska Noc Kabaretowa przyciąga miłośników dobrego humoru. Na deskach mrągowskiego amfiteatru zobaczyć można najlepsze polskie kabarety oraz wykonawców muzyki rozrywkowej z całej Polski. Najważniejszymi rzekami okolic Powiatu Mrągowskiego - znane przede wszystkim ze swoich walorów krajobrazowych - są Krutynia i Dajna tworzące szlaki

HOTEL KLUB MAZURY Malowniczo usytuowany obiekt położony tuż nad brzegiem jez. Czarne w Mrągowie - mazurskiej stolicy muzyki Country to wspaniale miejsce do wypoczynku, szkoleń, rekreacji zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Do dyspozycji gości oddane jest 110 komfortowych, przestronnych pokoi w dwóch budynkach - "Pelikanie" i "Cyrance". Wokół hotelu rozpościera się blisko 8 hektarowy teren z 2 kortami tenisowymi i ścianką, boiskami do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, plażą, przystanią dla łodzi, wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz stokiem narciarskim. (www.hotelklubmazury.pl)

Plan dnia:
7:15-7:45 dodające energii powitanie słońca i relaks
8:00-8:20 herbata i owoc
8:30-10:00 grupa zaawansowana asany
10:05-11:05 grupa początkująca
11:30 - obiad
17:00-19:00 grupa ogólna (łączona ) łagodna sesja tematyczna m.in. skoliozy, dyskopatie, praktyka podczas menstruacji itp.+ pranayama -ćw. oddechowe
19.00 - kolacja

+ 60 min taniec współczesny w połączeniu z improwizacją teatralną (godzina w trakcie ustalania)

Wszystkich, którzy potrzebują zatrzymania się, odpoczynku od codziennej gonitwy zapraszamy na regenerujący wyjazd do uroczego zakątka Polski -MRĄGOWA.

Wczasie wolnym na terenie ośrodka można wypożyczyć rower wodny i kajaki , skożystać z kortu tenisowego ze ścianką lub z boiska do gier zespołowych. W słoneczne dni można wylegiwać się na plaży. A kiedy pogoda nie sprzyja w przytulnych zakamarkach hotelu można pograć w gry towarzyskie typu scrable .Na terenie ośrodka jest pokój komputerowy z dostępem do internetu i Plac zabaw dla dzieci.
W Mrągowie można pójść z dzieckiem do sali zabaw Fantazja, a 200 m od ośrodka dobrze się bawić całą rodziną w miasteczku westernowym Mrągoville lub w parku linowym. Podczas naszego wyjazdu w mieście odbywać się będą duże imprezy cykliczne:

- 9.07 Mazurska noc kabaretowa


Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji,terapeuta manualny wg metody dr.Ackermanna, absolwentka Kursu A Metoda McKenzie w terapii bólu lędźwi i krzyża, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S.Iyengara,uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota,prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających.Współzałożycielka Płockiej Akademiii Jogi.

Marta Szymborska - zajmuje się tańcem oraz teatrem a także organizacją imprez; absolwentka studium animatorów kultury o specj. taniec,pedagogiki artystycznej o specj. teatr oraz kulturoznawstwa (UAM w Poznaniu); posiada dyplom reżysera, animatora Studium Praktyk Teatralnych przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie; w latach 2002-2005 tancerka musicalu "Chicago" w warszawskim Teatrze "Komedia"; od 2002 r. prowadzi w Centrum Kultury w Mrągowie Mrągowską Scenę Tańca Współczesnego; wyróżniona nagrodą Burmistrza oraz Rady Miasta Mrągowa za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz działalności w zakresie edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych warsztatach tańca współczesnego oraz teatru pod okiem uznanych autorytetów. Jej największą pasją jest taniec współczesny oraz działania z pogranicza tańca i teatru.

Katarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem. Założycielka warszawskiej szkoły Zacisze jogi.

Zapisy: Karolina Spychalska 515188428

Zaliczki w wysokości 400 złotych/os. proszę wysyłać do 7 dni po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji na konto:

PKOBP 31102010260000160200440362
z dopiskiem - JOGA MRĄGOWO
Prosimy również o potwierdzenie wpłaty mailem, wszelkie dolegliwości zdrowotne proszę również zgłosić w mailu.

W przypadku rezygnacji 30 dni przed planowanym wyjazdem potrącone zostaną koszty organizacyjne 100 zł , jeżeli 14 dni 200 zł w póżniejszym terminie zaliczka przepada.

Możliwość indywidualnej konsultacji pod kontem diagnostyki bólu pleców, doboru praktyki lub terapii-65 zł .(Ilość osób ograniczona)

INFORMACJE I ZAPISY:

Karolina Spychalska 515188428

 

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.