„Warsztaty terapeutyczne majówka
w Broku 1-5.05.2013”
zostało już tylko 5 miejsc - zapisz się!!!

Po raz pierwszy w takiej formie zapraszamy Was na jogę ukierunkowaną w pracy z barkami, kręgosłupem, miednicą, kolanami. Będzie to czas poświecony relaksom o charakterze terapetycznym, pranajamie i pracy z problemem w stawach. Dla osób praktykujących będzie możliwość ułożenia indywidualnego programu, dostosowanego do blokad i dysfunkcji mięśniowo stawowych, a następnie w trakcie majówki przepracowanie ich pod okiem nauczyciela.
Pomożemy przy bólach pochodzących od długiej pracy w niezmiennej pozycji, napięciach, przeciążeniach i zmianach przepuklinowych, dyskopatycznych itp.

UWAGA : Popołudniowych sesje  terapeutyczne 2, 3 i 4  maja będą prowadzone przez dwie nauczycielki w celu zindywidualizowania potrzeb uczestników zajęć . !!!


Wyjątkowy czas tyko dla Was, w przepięknym miejscu niedaleko Warszawy, bez korków i długiej podróży. Jeśli chcecie zapoznać się z ośrodkiem i jego okolicami zapraszamy na stronę www.nadrzecze.pl
 

   
Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy i pensjonat NADRZECZE jest firmą rodzinną. Jego początki sięgają lat 30. Cały czas działamy nieprzerwanie jako noclegowa baza hotelowo-gastronomiczna, dbamy o rozwój i wczuwamy się w potrzeby gości.
W naszej ofercie pojawiła się odnowa biologiczna, masaże klasyczne, sauna , siłownia, rowery, basen ogrodowy oraz wiele atrakcji w okolicy ośrodka wczasowego, takich jak przejażdżki zaprzęgami konnymi po Puszczy Białej, czy na przykład spotkanie z leśniczym.
Największym atutem jest nasza kuchnia, która potrafi zaskoczyć najbardziej wybredne podniebienia gości. Należymy do sieci ekoturystycznej "Między Bugiem a Narwią"(www.bugnarew.pl), co oznacza, że można zjeść u nas specjały regionalnej kuchni sporządzane z własnych przetworów.
 

   
PLAN WARSZTATÓW:

1.05        

 • godz. 17.00-19.00 terapia
 • 19.00 kolacja

2 – 4.05  

 • godz. 8.00 – 9.00 pranajama + relaksy
 • 9.00 – 9.30 kawa/herbata + owoc
 • 9.30 – 11.30 terapia
 • 12.00 obiad
 • 17.00 – 19.00 terapia
 • 19.00 kolacja

5.05    

 • godz. 8.00 – 9.00 pranajama + relaksy
 • 9.00 – 9.30 kawa/herbata + owoc
 • 9.30 – 11.30 terapia
 • 12.00 obiad

CENA:
750 zł od osoby,
440zł dzieci w wieku od 4 do 7 lat
Dzieci do lat 4 śpiące i jedzące z rodzicami bezpłatnie.
Dodatkowo płatne;
Indywidualnej konsultacji pod kątem bólu pleców - (terapia McKenzie, Ackermann , terapia jogą ) - Karolina6t
Masaż lub inna forma terapii – Emilia 880 229 504

PROWADZĄCE:
Katarzyna Kałamajska – absolwentka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, posiadaczka dyplomu i certyfikatu nauczycielskiego ze stopniem Introductory II, nadawanego przez Polskie Stowarzyszenie Jogi BKS Iyengara. Obecnie uczestniczka kursu przygotowującego do egzaminu Junior I oraz terapia – reha fit. mgr wychowania zdrowotnego, Założycielka warszawskiego „Zacisza Jogi”, gdzie prowadzi zajęcia dla początkujących, dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zajęcia terapeutyczne - kręgosłupa, kobiece i dla kobiet w ciąży. Pomaga na spotkaniach indywidualnych w pracy nad ograniczeniami ciała i bólami związanymi z aparatem ruchu i psychosomatycznymi.
Uczestniczka warsztatów z najlepszymi nauczycielami w Polsce i zagranicy. W 2007 roku przebywała w Instytucie w Punie u samego Mistrza.

Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A i B terapia bólu pleców Metoda McKenzie, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających. Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.

UWAGA!!! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat zaliczki.
Zaliczki w wysokości 400zł/osobę, należy wpłacić 7 dni od zgłoszenia, na konto;
pkobp 31102010260000160200440362
lub bezpośrednio w szkole

Prosimy także, o zgłaszanie drogą mailową  przed wyjazdem wszelkich dolegliwości oraz diet zdrowotnych;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJE I ZAPISY:
Karolina Spychalska 515188428
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wczasyzjoga.pl
www.joga-plock.pl
     

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.