Płocka Akademia Jogi zaprasza na letni obóz do miejscowości Łazy
18-25.08.2012 Centrum Fala1 Łazy

 

 Zarówno osoby praktykujące jak i ich najbliżsi nie będą się z nami nudzić.!


Proponujemy prawie 6 godzin zajęć rano i popołudniu, poza tym wykłady, gry , wspólne spędzanie czasu oraz imprezy organizowane przez ośrodek - piękne i ciekawe miejsce do rodzinnego wypoczynku.

 Łazy - niewielka nadmorska miejscowość położona na mierzei pomiędzy brzegiem morza, a jeziorem Jamno. Czysta, szeroka plaża, sąsiedztwo rozległych sosnowych lasów oraz jezior umożliwiających wędkowanie (Jamno i Bukowo),stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku. Łazy są miejscowością usytuowaną na skraju Słowińskiego Parku Narodowego, ze swoistym mikroklimatem szczególnie wskazanym dla dzieci i osób z schorzeniami górnych dróg oddechowych. Łazy to świetna baza wypadowa dla wycieczek rowerowych i samochodowych, między innymi do oddalonego o 7 km Mielna, jak również do Kołobrzegu, Darłowa i do latarni morskiej w Gąskach. Zapraszamy na wczasy w Łazach.

 


Orientacyjny program dnia:

7:00-7;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja
7:45 herbata i owoc
8:30 10:00   joga ogólna
10:00-11:30  joga początkująca
12:00 obiad
17:00-19:00 joga terapeutyczna
19:15 kolacja
20:30 wykłady , gry, grill, wspólne spędzanie czasu

Dzieci do 3 latek - pobyt gratis, koty 10zł /d


W cenie wyżywienie, zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2-3 osobowych z lodówką, połączeniem z internetem bezprzewodowym, tv satelitarna, kabina prysznicowa z wc (w pokojach są 2 spania, w tym 1 z nich jest 2 osobowe lub pokoje z 2 pojedynczymi Łóżkami, pawilon typu domki 1 piętrowe szeregowe  -połączone w 1 ciąg, z oddzielnymi klatkami, w 1 klatce 3 pokoiki na dole z tarasami, 3 na górze z balkonami) Animacje dla dzieci, imprezy ewentowe, wieczorki taneczne, tematyczne, kurs tańca itp..

Wieczorki dla gości będą odbywać się min 3-4 razy w tygodniu plus 1x w tyg. duża impreza z klownem dla dzieci, ćwiczenia rekreacyjne dla dorosłych codziennie.

Animator dla dzieci jest 2 razy dziennie po 1 h-1,5 h jednorazowo, w pozostałych godzinach sala animacyjna jest dostępna dla gości - godz. animacji 1 tura po śniadaniu ok. 10:30-11:30 czy 12ta i druga po obiadokolacji, czyli ok. 17:30.

Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg. metody dr Ackermana, absolwentka kursu A i B, C terapia bólu pleców metodą Mackenzie, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa (głównie dyskopatie, przepukliny, skoliozy (dzieci , młodzież, dorośli ) oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających. Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.

Katarzyna Kałamajska
- absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem.  Założycielka warszawskiej szkoły Zacisze jogi.Cena dla osób praktykujących 1250, dla towarzyszących 990zł.
dzieci do 3 lat gratis
Osoby (ćwiczące)  które jadą z Nami kolejny raz 100 zł rabat
Możliwość indywidualnej konsultacji pod kontem diagnostyki bólu pleców, doboru praktyki lub terapii - 65 zł .

(Ilość osób ograniczona)!!!


Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z ośrodkiem i jego okolicami zapraszamy nastronę; www.fala1.pl


Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy lub mail...

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.