Orientacyjny program dnia:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja
 • 8:45 herbata i owoc
 • 9:30 11:00   joga ogólna
 • 11:00-12:30  joga początkująca
 • 12:45 obiad
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 spotkania, wykłady, gry i zabawy, grill

OSOBY ĆWICZĄCE, KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT ;)))

Zwierzęta kot/pies płatne 7 zł/dobę.

W cenie wyżywienie, zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2-3 osobowych z lodówką, połączeniem z internetem bezprzewodowym, tv satelitarna, kabina prysznicowa z wc (w pokojach są 2 spania, w tym 1 z nich jest 2 osobowe, lub pokoje z 2 pojedynczymi Łóżkami, pawilon typu domki 1 piętrowe szeregowe  -połączone w 1 ciąg, z oddzielnymi klatkami, w 1 klatce 3 pokoiki na dole z tarasami, 3 na górze z balkonami) Animacje dla dzieci, imprezy evntowe, wieczorki taneczne, tematyczne, kurs tańca itp..

Wieczorki dla gości będą odbywać się min 3-4 razy w tygodniu plus 1x w tyg. duża impreza z klownem dla dzieci, ćwiczenia rekreacyjne dla dorosłych codziennie.

Animator dla dzieci (zapewniany przez ośrodek) jest 2 razy dziennie po 1 h-1,5 h jednorazowo, w pozostałych godzinach sala animacyjna jest dostępna dla gości - godz. animacji 1 tura po śniadaniu ok. 10:30-11:30 czy 12ta i druga po obiadokolacji, czyli ok. 17:30.


Możliwość indywidualnej konsultacji pod kontem diagnostyki bólu pleców, doboru praktyki lub terapii - 65 zł .
(Ilość osób ograniczona)!!!

Jeśli chcesz lepiej zapoznać się z ośrodkiem i jego okolicami zapraszamy na stronę; www.fala1.pl
 

Prowadzące:

Katarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara, uczestniczka licznych warsztatów z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata. W 2007 roku odbyła kurs jogi u samego Mistrza w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych i indywidualne.

Założycielka warszawskiej szkoły Zacisze jogi.
 

Karolina Spychalska- mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A, B,C oraz D- terapia bólu pleców Metoda McKenzie, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających.Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.
 

Joanna Pankowska - absolwentka UMK w Toruniu ze specjalizacją pedagogika wczesnoszkolna, od kilkunastu  lat pracuje w Szkole Podstawowej 23 w Płocku jako nauczyciel języka angielskiego w klasach 1- 3, wychowawca klas 1-3 a obecnie prowadzi odział zerówki w szkole.  Przygodę z jogą rozpoczęła 7 lata temu. Uważa, że joga jest doskonałym sposobem na wzmocnienie ciała, odnowienie energii i ukojenie umysłu. Pracę z "małymi " joginami rozpoczęła  6 lat temu. Zauważyła, że ćwiczenie i zabawę w jogę, poprawia u dzieci sylwetkę, zwiększa siłę, gibkość, poczucie równowagi, poprawia koncentrację, wzmacnia siłę woli a także relaksuje. Od kilku lat hobbystycznie zajmuje się rękodziełem.
 

 Marek Kodzis.- jestkucharzem od 27 lat i tyle samo lat jest wegetarianinem. Kuchnia wegetariańska jest jego pasją i stylem życia. W 1991 roku wyjechał do Indii, gdzie przez trzy lata poznwał tajniki kuchni indyjskiej. W latach 90-tych mieszkał również w Szwecji, gdzie uczył się gotować z najlepszymi kucharzami - hindusami. Od roku 1995 do 2012 prowadził własną działalność gastronomiczną w Polsce:- catering wegetariański Goloka, restauracja wegetariańska AMAR. Jednocześnie współpracował przez 10 lat ze szkołą Jogi Jerzego i Ałły Jaguckich w Szczecinie, kilka razy w roku obsługując od strony gastronomicznej wyjazdowe kursy i szkolenia.

Jest absolwentem wielu kursów z zakresu:

 • medycyny chińskiej i gotowania wg. 5 przemian,
 • kuchnia makrobiotyczna,
 • kuchnia wegetariańska i witariańska,
 • konsultanta ajurwedy i kuchni ajurwedyjskiej oraz gotowania intuicyjnego.
 • Poleca masaże Ayurvedyjskie, które wyciszą umysł, regenerują system nerwowy, leczą i upiększają ciało.

Uwaga –nie ma możliwości zmiany posiłku na mięsny Marek będzie nam przygotowywał smaczną, dobrze zbilansowaną dietę –dobrą dla każdego.
Informacje i zapisy; Karolina Spychalska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Tel 515188428        

Wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto Pkobp 31102010260000160200440362  lub bezpośrednio w Płockiej Akademii Jogi.

Całość opłaty należy dokonać 30 dni przed planowanym wyjazdem. W przypadku rezygnacji z wyjazdu do 19.07 koszty zostaną zwrócone całkowicie, w przypadku rezygnacji do 26.07, koszty zostaną zwrócone z  potrąceniem 200 zł kosztów operacyjnych, w przypadku rezygnacji po 26.07 koszt zaliczki staje się bezzwrotny – 400zł.

 

 

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.