WAKACJE Z JOGĄ I TAŃCEM W ZAKOPANEM
Termin: 13.07.2013 – 20.07.2013
Organizator: Płocka Akademia Jogi CONCEPT i Zacisze JOGI
Miejsce:Ośrodek Szkoleniowy Dafne
CENA: 1200 PLN/os*.

CENA:

osoby niećwiczące 900zł
3-12 lat śpiące z rodzicami i ½ posiłku - 650 zł
3-12 lat-oddzielne spanie i ½ posiłku -800
dzieci do 3 roku życia śpiące z rodzicami- gratis

OSOBY ĆWICZĄCE, KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT ;)))

 
Orientacyjny program dnia:
 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja
 • 8:40 herbata i owoc
 • 9:00 10:30   joga ogólna
 • 10:30-12:00  joga początkująca
 • 12:00 obiad
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna – kręgosłup, kolana, barki, sprawy kobiece
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 Taniec, wyjątkowa forma tańca łącząca taniec indyjski z tańcem współczesnym (w cenie!!!)

Cena zawiera:

 • siedem NOCLEGÓW (POKOJE 2, 3-OSOBOWE)
 • dwa POSIŁKI DZIENNIE ( WEGETARIAŃSKIE)+śniadanie owoc i herbata
 • pięć godzin  ĆWICZEŃ DZIENNIE
 • SZEŚĆ 40 minutowych SESJI RANNYCH ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH
 • OSOBY ĆWICZĄCE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W DOWOLNEJ ILOŚCI ZAJĘĆ
 • Jeśli zbierze się chętna grupa osób –wycieczka w góry lub do doliny z przewodnikiem.(dodatkowo płatna)
 • Zajęcia taneczne minimum 10 osób.
 • Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat.
 • JAK CO ROKU będziemy mogli Z RABATEM wejść na przedstawienie w teatrze Witkacego. (dla chętnych ;-))

Zakopane- nazywane jest zimową stolicą Polski. Przyjeżdża się tutaj z różnymi zamiarami: odpoczywać, wędrować, podziwiać, ... To miejsce, które w zaskakujący sposób zachęca do ciągłych powrotów. Niepowtarzalna przestrzeń tej miejscowości oferuje tak wiele, że trudno doświadczyć wszystkiego podczas jednego pobytu. Zawsze jednak można poczuć potęgę gór, spokój krajobrazów, piękno natury i atmosferę życia zupełnie innego od naszej codzienności. I właśnie dlatego warto i trzeba tu przybywać. W Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie , na pewno nie można się tu nudzić . Dobrze przygotowane szlaki narciarskie, wędrówki piesze w wysokie góry lub spokojniejsze szlaki przez doliny, a wieczorem odpoczynek w przytulnych restauracjach na Krupówkach. Są tutaj też ciekawe zabytki, muzea, pamiątkowe domy wielkich pisarzy.

Ośrodek Szkoleniowy Dafne –to kompleks 4 budynków  położony w pobliżu centrum miasta . Naprzeciwko Aqua Parku .–zamieszkamy w Dafne II –pokoje 1. 2 i 3 osobowe.
Większość pokoi posiada  balkony z  pięknymi widokami na góry. We wszystkich pokojach znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi (ręczniki), telewizory, radia , czajniki bezprzewodowe i szklaneczki. W obiekcie sala konferencyjna, jadalnia, sala zabaw dla dzieci.

Joga
- usprawnia ciało, wycisza umysł, przynosi ulgę w bólach pleców, poprawia sylwetkę... O korzyściach płynących z praktyki jogi można pisać długo-najlepiej je poczuć "na własnej skórze". -Osoby początkujące nauczą się od podstaw jak pracować ze swoim ciałem i oddechem w asanach (pozycjach jogi) . Osoby już ćwiczące będą miały okazję do doskonalenia .

Taniec
współczesny połączony z tańcem Bollywood- Taniec ma dobroczynny wpływ na nasz układ kostny. Kiedy się ruszamy, sprawiamy, że nasze stawy stają się bardziej "naoliwione", co zapobiega schorzeniom reumatycznym. Poza tym wzmacniamy kręgosłup i naturalnie pogłębiamy nasz oddech. Organizm pobiera więcej tlenu i szybciej się oczyszcza. Taniec pomaga również rozładować stres i wyrażać emocje, a to wszystko ma ogromny wpływ na nasze ciało. Taniec ten łączy kuszące ruchy bioder z subtelnym ruchem rąk i od wieków robi niezwykłe wrażenie poprzez wyzwolenie tego, co najbardziej uwodzicielskie, zmysłowe i kobiece.
 

Prowadzące:

Katarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara, uczestniczka licznych warsztatów z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata. W 2007 roku odbyła kurs jogi u samego Mistrza w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych i indywidualne. Założycielka warszawskiej szkoły Zacisze jogi.
 
Karolina Spychalska- mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A terapia bólu pleców Metoda McKenzie, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających. Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.
 
AnitaAnita Podkówka Brańska - absolwentkaAkademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dwuletniego kursu choreograficznego organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Ukończyła także 5-letni kursu "Nowy system edukacji dla nauczycieli tańca i liderów środowiska" organizowany przez Jacka Łumińskiego przy Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu.
Jest choreografem wielu programów telewizyjnych (m.in. Wieczory Kabaretowe Dwójki – Kabaret pod Wyrwigroszem, Ciao Darwin, Droga do Gwiazd, Szymon Majewski Show), autorem opraw artystycznych Miss Polonia, Miss Świata (pobyt w Krakowie). Jako choreograf współpracuje także z teatrami słowa: Cogitatur w Katowicach, KTO w Krakowie, Teatrem Witkacego w Zakopanem. Ta ostatnia zaowocowała spektaklami „Dementia Praecox Zakopianiensis”, „Człapówki” (choreografia), „Barabasz” (ruch i medytacja).
Jest założycielem Studia Tańca i Ruchu oraz Studia Jogi w Krakowie (jest dyplomowanym nauczycielem jogi B.K.S. Iyengara, ma wieloletnią własną praktykę, uczyła się m.in. w Międzynarodowym Instytucie Jogi B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach).
Prowadziła Scenę Tańca Współczesnego, a wcześniej Grupę Tańca Współczesnego Anity Podkowy-Brańki.

Uwaga –nie ma możliwości zmiany posiłku na mięsny

Informacje i zapisy:
Karolina Spychalska  
515188428 ,www.wczasyzjoga.pl,
www.joga-plock.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od otrzymania
potwierdzenia rezerwacji na konto PkoBp 31102010260000160200440362 lub bezpośrednio w Akademii Jogi

Całość opłaty należy dokonać 30 dni przed planowanym wyjazdem. W przypadku rezygnacji z wyjazdu do 20.06 koszty zostaną zwrócone całkowicie, w przypadku rezygnacji do 01.07, koszty zostaną zwrócone z  potrąceniem 200 zł kosztów operacyjnych, w przypadku rezygnacji po 01.07 koszt zaliczki staje się bezzwrotny – 400zł.
 
 

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.