FERIE Z JOGĄ, TAŃCEM I NA SPORTOWO W ZAKOPANEM

TERMIN:
30.01.2016 - 06.02.2016

Organizator Płocka Akademia Jogi CONCEPT i Zacisze Jogi

Miejsce: Zespół Dolina Białego – Pensjonat Telimena*** 

CENA: 1450 PLN/os*.

Dodatkowe atrakcje;

1. Zajęcia taneczne z tancerkami teatru Witkacego w Zakopanem,
2. Zajęcia sportowe – dodatkowo płatne,
3. Nieograniczone wejście do zakopiańskiego Aqua parku,
4. Bezpłatne wejścia do Centrum rekreacji z basenem, sauną, jacuzzi i siłownią,
5. Wspólne wyjścia do teatru Witkacego – dodatkowo płatne (zniżka)


 zdjęcie z teatru Witkacego - dzieci podobnie jak my , w teatrze świetnie się bawiły...

CENA: 

osoby niećwiczące i dzieci biorące udział w zajęciach 1150zł

3-12 lat śpiące z rodzicami i ½ posiłku - 750 zł

3-12 lat-oddzielne spanie i ½ posiłku -960 zł

dzieci do 3 roku życia śpiące z rodzicami- gratis

osoby praktykujące jogę i biorące udział w jednych zajęciach sportowych 1630zł

osoby z pełnym pakietem joga + zajęcia sportowe 1800zł

OSOBY DOROSŁE ĆWICZĄCE, KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT ;)))

W trakcie obozu będą odbywały się dodatkowe zajęcia sportowe z treningu personalnego, cross fitu i elementów boksu dla osób zupełnie początkujących i doświadczonych. 

Zajęcia z boksu prowadzi Mistrz Świata Kick boxingu Robert Złotkowski, trener Przemka Salety (walka z Andrzejem Gołotą), Rafała Jackiewicza, Antoniego Chmielewskiego i Krzysztofa Kółaka. 

Trener kulturystyki i podnoszenia ciężarów, ogólno rozwojowy Dariusz Giers, absolwent AWF Warszawa, 20 lat doświadczenia, obecnie trener od przygotowania fizycznego grupy Złotkowski Team. Niesamowita możliwość spędzenia wakacji z prawdziwymi pasjonatami i fachowcami. Szczegóły na stronie www.zlotkowski.com

Osoby, które będą chciały brać udział w jednych zajęciach sportowych dziennie dopłacają 180zł/ tydzień, dwa razy dopłacają 250, jednorazowy trening 35zł

ZGŁOSZENIE NA ZAJĘCIA SPORTOWE NALEŻY DOKONAĆ MEILEM NA ADRES;

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., opłatę dokonać bezpośrednio na obozie przed pierwszymi zajęciami u trenerów.

Orientacyjny program dnia:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja, medytacja
 • 8:40 herbata, kawa jogiczna , owsianka, owoce
 • 9:00 10:30   joga średniozaawansowana
 • 10:30-12:00  joga początkująca
 • 12:00 obiad
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna – kręgosłup, kolana, barki, sprawy kobiece…
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 Taniec Bollywood, Sexi Dance, współczesny  – 1 lub 2 x (min 10 chętnych)  W CENIE WYJAZDU!!!

Orientacyjny program dnia z jogą i zajęciami sportowymi:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja, medytacja
 • 8:40 herbata, kawa jogiczna , owsianka, owoce
 • 9:00 10:30   joga średniozaawansowana/zajęcia sportowe
 • 10:30-12:00  joga początkująca 
 • 12:00 obiad
 • 16.00-17.00 zajęcia sportowe – godzina może ulec zmianie.
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna – kręgosłup, kolana, barki, sprawy kobiece
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 Taniec Bollywood, Sexi Dance, współczesny  – 1 lub 2x(min. 10 chętnych)  W CENIE WYJAZDU!!! Uwaga, godzina może ulec zmianie ze względu na repertuar teatru Witkacego

Cena zawiera:

 • siedem NOCLEGÓW (POKOJE 2, 3-OSOBOWE)
 • Trzy  POSIŁKI DZIENNIE ( WEGETARIAŃSKIE)
 • pięć godzin  ĆWICZEŃ JOGI  DZIENNIE
 • SZEŚĆ 40 minutowych SESJI RANNYCH ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH
 • OSOBY PRAKTYKUJĄCE WCZEŚNIEJ MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W DOWOLNEJ ILOŚCI ZAJĘĆ
 • Zajęcia taneczne - minimum 10 osób.
 • nielimitowane wejście do Aqua Park Zakopane !!! (oprócz strefy saun) - BASEN , JACUZZI, SAUNA! Na terenie ośrodka, kryty kort tenisowy (dodatkowo płatny)
 • JAK CO ROKU będziemy mogli Z RABATEM wejść na przedstawienie w teatrze Witkacego. (dla chętnych ;-)) repertuar - http://www.witkacy.pl/cat_listevents/
 • Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat. 
 

Zakopane - nazywane jest zimową stolicą Polski. Przyjeżdża się tutaj z różnymi zamiarami: odpoczywać, wędrować, podziwiać, ... To miejsce, które w zaskakujący sposób zachęca do ciągłych powrotów. Niepowtarzalna przestrzeń tej miejscowości oferuje tak wiele, że trudno doświadczyć wszystkiego podczas jednego pobytu. Zawsze jednak można poczuć potęgę gór, spokój krajobrazów, piękno natury i atmosferę życia zupełnie innego od naszej codzienności. I właśnie dlatego warto i trzeba tu przybywać. W Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie , na pewno nie można się tu nudzić . Dobrze przygotowane szlaki narciarskie, wędrówki piesze w wysokie góry lub spokojniejsze szlaki przez doliny, a wieczorem odpoczynek w przytulnych restauracjach na Krupówkach. Są tutaj też ciekawe zabytki, muzea, pamiątkowe domy wielkich pisarzy.

Joga wg. Iyengara- usprawnia ciało, wycisza umysł, przynosi ulgę w bólach pleców, poprawia sylwetkę... O korzyściach płynących z praktyki jogi można pisać długo-najlepiej je poczuć "na własnej skórze". -Osoby początkujące nauczą się od podstaw jak pracować ze swoim ciałem i oddechem w asanach (pozycjach jogi) . Osoby już ćwiczące będą miały okazję do doskonalenia .

Vinyasa yoga Flow- Dynamiczne przejścia z asany do asany przy dźwiękach muzyki  przyjemnie popłyniemy w praktyce asan połączonej z oddechem .

 

Taniec współczesny połączony z tańcem Bollywood - Taniec ma dobroczynny wpływ na nasz układ kostny. Kiedy się ruszamy, sprawiamy, że nasze stawy stają się bardziej "naoliwione", co zapobiega schorzeniom reumatycznym. Poza tym wzmacniamy kręgosłup i naturalnie pogłębiamy nasz oddech. Organizm pobiera więcej tlenu i szybciej się oczyszcza. Taniec pomaga również rozładować stres i wyrażać emocje, a to wszystko ma ogromny wpływ na nasze ciało. Taniec ten łączy kuszące ruchy bioder z subtelnym ruchem rąk i od wieków robi niezwykłe wrażenie poprzez wyzwolenie tego, co najbardziej uwodzicielskie, zmysłowe i kobiece.
 
Zajęcia sexy dance pozwalają odkryć sexaapeal, wydobyć kobiecość i pokochać swoje ciało. Podczas treningu uczysz się poruszać uwodzicielsko, nabywasz pewności siebie. Sexy dance to dobry sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki i sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.
 
Taniec współczesny – taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi itp. W latach 70. XX wieku za sprawą Piny Bausch powstał teatr tańca, opierający się o technikę tańca współczesnego.
 


Prowadzące zajęcia z jogi;

Katarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara, uczestniczka licznych warsztatów z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata. W 2007 roku odbyła kurs jogi u samego Mistrza w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych i indywidualne. Założycielka warszawskiej szkoły Zacisze jogi.

  

Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A terapia bólu pleców Metoda McKenzie, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających.

Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.

 

 
Anita Podkówka Brańska oraz tancerki jej zespołu - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dwuletniego kursu choreograficznego organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Ukończyła także 5-letni kursu "Nowy system 
edukacji dla nauczycieli tańca i liderów środowiska" organizowany przez Jacka Łumińskiego przy Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu.
Jest choreografem wielu programów telewizyjnych (m.in. Wieczory Kabaretowe Dwójki – Kabaret pod Wyrwigroszem, Ciao Darwin, Droga do Gwiazd, Szymon Majewski Show), autorem opraw artystycznych Miss Polonia, Miss Świata (pobyt w Krakowie). Jako choreograf współpracuje także z teatrami słowa: Cogitatur w Katowicach, KTO w Krakowie, Teatrem Witkacego w Zakopanem. Ta ostatnia zaowocowała spektaklami „Dementia Praecox Zakopianiensis”, „Człapówki” (choreografia), „Barabasz” (ruch i medytacja).
Jjest założycielem Studia Tańca i Ruchu oraz Studia Jogi w Krakowie (jest dyplomowanym nauczycielem jogi B.K.S. Iyengara, ma wieloletnią własną praktykę, uczyła się m.in. w Międzynarodowym Instytucie Jogi B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach).
Prowadziła Scenę Tańca Współczesnego, a wcześniej Grupę Tańca Współczesnego Anity Podkowy-Brańskiej.

Prowadzący zajęcia sportowe;

Robert Złotkowski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, doświadczony trener, współpracujący z zawodowcami, ale też na co dzień prowadzący amatorów.

1993 - Mistrzostwo Polski kick-boxing LowKick Warszawa
1994 - II Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact Radom
1995 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact Poznań
1996 - Mistrzostwo Europy Juniorów kick-boxing full-contact
1996 - II Mistrzostwo Europy kick-boxing light-contact Italy
1996 - III Mistrzostwo Europy kick-boxing full-contact Belgrad
1996 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact Tychy
1996 - Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact Węgrów
1997 - Puchar Świata kick-boxing Italy
1997 - Mistrzostwo Świata kick-boxing Italy
1997 - Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact
1997 - Puchar Polski kick-boxing full-contact Koszalin
1997 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact 
1998 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact Wrocław
1998 - Puchar Polski kick-boxing full-contact Zielona Góra
2005 - Międzynarodowe Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact Warszawa
1997-2002 - Zawodowy bokser - 15 walk/13 wygranych/ 2 porażki

Dariusz Giers  - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Dyplomowany trener podnoszenia ciężarów i kulturystyki, instruktor pływania, gimnastyki oraz fitness. Wieloletnia praca trenera kulturystyki i fitness oraz wiedza i umiejętności zdobyte pod okiem takich trenerów jak Waldemar Baszanowski,  sprawiają ze jego zajęcia wyróżniają się niezwykłą wszechstronnością. Z racji wykształcenia w swojej pracy kładzie największy nacisk na prawidłowa technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Trener personalny oraz trener przygotowania fizycznego w sekcji boksu Złotowski TEAM.

Zapisy:

Karolina Spychalska  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Tel 515188428     

Wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od 

otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto Pkobp 

31102010260000160200440362  lub bezpośrednio w Płockiej Akademii Jogi.

Wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto Pkobp 31102010260000160200440362  lub bezpośrednio w Płockiej Akademii Jogi.

Całość opłaty należy dokonać w dniu przyjazdu  na spotkaniu organizacyjnym. W przypadku rezygnacji z wyjazdu do 01.01.2015 koszty zostaną zwrócone całkowicie, w przypadku rezygnacji do 15.01.2015, koszty zostaną zwrócone z  potrąceniem 200 zł kosztów operacyjnych, w przypadku rezygnacji po 16.01 koszt zaliczki staje się bezzwrotny – 400zł. 

 

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.