shutterstock 59208547

MIEJSCE:

Folwark Miłkowiec położony jest na Mazurach Zachodnich między dwoma małymi miastami – Nidzicą a Działdowem – blisko drogi krajowej E7, około 170 km od Warszawy oraz około 200 km od Trójmiasta. Folwark Miłkowiec to miejsce, gdzie można zrelaksować się, wyciszyć oraz odpocząć.

 

TERMIN :

Majówka 29 kwietnia -3 maja 2022

 

OFERTA :

  • codziennie ponad 5 h praktyki jogi ,
  • wyżywienie
    • Śniadanie o 9
    • Zupa (treściwa) podana w wazie o godzinie 14:00
    • II danie z deserem o godzinie 18:00

Zakwaterowanie w pokojach 1,2,3,4.os. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem, (w domkach w „zagrodzie zarządcy 2 pokoje ze wspólną łazienką) TV, internet bezprzewodowy.

Orientacyjny program

29.04 (piątek)

17.00 spotkamy się na pierwszej praktyce jogi

18:30 kolacja

20.00 spotkanie organizacyjne

 

Przez kolejne dni spotkamy się w następujący sposób:

8.00 pranajama/medytacja

9.00 śniadanie

10.30 joga BKS Iyengara dla początkujących

12.00 joga BKS Iyengara dla zaawansowanych

14.00 zupa

16.30 joga tematyczna: zdrowy kręgosłup, obręcz barkowa , stabilizacja centralna , mobilne i silne biodra

18.00 kolacja

(godziny mogą ulec niewielkiej zmianie)

 

We wtorek 03 maja zrobimy praktykę o 8.00, zjemy śniadanko i pojedziemy do domku

 

CENA : 1190 zł

Pokoje 2-3-4os

Dziecko w wieku 1-3 lata

Śpiące z rodzicami - 200zł

Śpiące na dostawce – 500zł

Śpiące samodzielnie w łóżku – 790zł

Dziecko w wieku 4-11 lat

Śpiące z rodzicami - 492zł

Śpiące na dostawce – 592zł

Śpiące samodzielnie w łóżku – 990zł

 

INFORMACJE I ZAPISY

Zapisu dokonasz w prosty sposób;

Wyślij zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

515188428

A potem wpłać bezzwrotną zaliczkę w kwocie 190zł na konto : Zbigniew Śleszycki Gołębiewo 9 13-124 Kozłowo

Numer konta: 50 1020 5558 1111 1387 4200 0069 – „pobyt z jogą

29.04-3.05” – JEŚLI POTRZEBUJESZ FAKTURĘ ZGŁOŚ DO ORGANIZATORA!!!

 

ATRAKCJE

Mamy do zaoferowania mnóstwo atrakcji, dzięki którym pobyt w Folwarku będzie niezapomniany. Szczególnie polecamy spływy kajakowe rzekami Wel, Marózką i Łyną, off-road (oferujemy również przejazdy samochodami rajdowymi na jednym z nielicznych w Polsce, prywatnym odcinku specjalnym po drogach szutrowych), paintball, strzelnictwo i łucznictwo, kuligi, przejażdżki bryczką, rekreacyjne jazdy konne we współpracy ze stadninami koni w Dąbrównie i w Napiwodzie). Gmina Kozłowo, gdzie znajduje się Folwark Miłowiec słynie z dobrze oznakowanych, zróżnicowanych terenowo szlaków rowerowych. Wędkarzy zapraszamy na połowy nad jeziorem Kownatki, Szkotowkie oraz w samym Miłkowcu na Naszym stawie oraz rozlewiskach bobrowych.

NASZ FOLWARK SKUPIA KILKA OBIEKTÓW MIESZKALNYCH:

1 – TROJAK

2 – GORZELNIA

3 – ZAGRODA ZARZĄDCY

     1 – DOMEK 4 OSOBOWY

     2 – DOMEK 4 OSOBOWY •

     3 – DOM ZARZĄDCY

 

Zajęcia dla Ciebie poprowadzimy we dwie:

 

Karolina Spychalska

Absolwentka warszawskiej AWF; fizjoterapeutka; absolwentka Studium Trenerów Grupowych przy SWPS w W-wie. Dyplomowany Instruktor (Junior Intermediate III) Jogi Iyengara nadany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C oraz D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". , kursu dla fizjoterapeutów "Kompleksowa terapia -Rozstęp mięśnia prostego brzucha. szkolenia "Staw barkowy badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu barkowego", Kinetic Control "Obręcz barkowa kręgosłup szyjny", Movment System Impartments, Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających u najlepszych nauczycieli polskich i zagranicznych. Instruktor Yin Yogi

 

Katarzyna Złotkowska

Od 1995 roku prowadzę zajęcia, na których w sposób szczególny zwracam uwagę na dobro i zdrowie podopiecznych. Nie ma oddzielnej drogi ciała i umysłu. Jedynie ich zjednoczenie, przynosi owoc w postaci zdrowia i szczęścia. Kiedy lata temu trafiłam na pierwsze zajęcia jogi, nie czułam radości i uniesień, o których większość mówi. Była to raczej czysta praca fizyczna. Teraz wiem, że jogiczna droga to osiem etapów, od przyziemności do wewnętrznej harmonii. To jest moja niekończąca się opowieść Możesz mnie zobaczyć w „Pytanie na śniadanie”, TV Metro i na kanale jogago.pl Nauczycielka jogi metody BKS Iyengara stopnia level III. Instruktorka Yin jogi i jogi twarzy. Trenerka mięśni dna miednicy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Założycielka warszawskiej szkoły jogi ATR Zacisze Jogi, kanału YT „Złotkowska joga” oraz platformy online jogago.pl. Prowadząca program TV „Wstajemy razem”. Autorka programów „Joga w kobiecym gronie” oraz „ Joga w męskim gronie”, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet. Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, terapii ruchem.

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl