Zanzibar - egzotyczna wyspa należąca do republiki Tanzanii (Afryka) położona na Oceanie Indyjskim. Pełna naturalnych uroków przyciąga turystów z całego świata. Idealne miejsce dla wszystkich pragnących odpoczynku w kontakcie z dziką naturą z dala od nowoczesnej cywilizacji. Życie płynie tutaj beztrosko, nie w rytmie zegarka lecz od wschodu do zachodu słońca. Stolicą Zanzibaru jest Stone Town miasto słynące niegdyś z handlu niewolnikami. Przybywali tu przez stulecia handlarze z Indii, Arabii, Afryki a nawet z Europy. Zapuszczając się w wąskie uliczki miasta z pewnością poczujesz atmosferę sprzed wieków... Na entuzjastów nurkowania czekają nie lada atrakcje, w miejscach otwartych i głębszych możesz spotkać rekiny, stada tuńczyków, barakudy., marliny, dorady. Bardzo często przypływają też delfiny będące jedną z głównych atrakcji wyspy. Imponująca jest też tutaj populacja zielonych żółwi morskich.

 

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.