joga i fitnes 5 turnus

*13-20 sierpnia 2022 Wczasy z jogą i fitnessem Obóz nastawiony na połączenie jogi i fitnessu ,Yin i Yang, stabilności i mobilności , siły i elastyczności -innymi słowy wyruszymy w podróż w poszukiwaniu harmonii.

W programie między innymi :

*elementy animal Flow, Ćwiczenia wzmacniające, streaching powięziowy , rolowanie, Yin Yoga-joga powięziowa , Iyengar Yoga, vinyasa yoga, body art, nordic walking , pilates i inne....

Cennik :

  Osoba praktykująca Osoba towarzysząca oraz dziecko powyżej15 lat (bez ćwiczeń) Dziecko 3-12 lat
Pawilon II i I 1820 1620 1160
Pawilon IV 1720 1520 1090
Pokój lux 1970 1770 1230

 

W cenie ponan 5 godzin dziennie jogi oraz prozdrowotnych zajęć fitness , wyżywienie, zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach 2-3 osobowych z lodówką, połączeniem z internetem bezprzewodowym, tv satelitarna, kabina prysznicowa z wc (w pokojach są 2 spania, w tym 1 z nich jest 2 osobowe, lub pokoje z 2 pojedynczymi Łóżkami, pawilon typu domki 1 piętrowe szeregowe -połączone w 1 ciąg, z oddzielnymi klatkami, w 1 klatce 3 pokoiki na dole z tarasami, 3 na górze z balkonami) .

OŚRODEK organizuje -Animacje dla dzieci, imprezy eventowe, wieczorki taneczne, tematyczne, kurs tańca itp..

KOSZT: od 1520 zł w pawilonie IV

MIEJSCE:

"""Fala"" Osrodek Wypoczynkowy" to całoroczny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony zaledwie 300 m od Morza Bałtyckiego, w malowniczej miejscowości - ŁAZY - leżącej w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Pobliskie miasta to Koszalin, Mielno, Sianów, Kołobrzeg.

PLAN DNIA

Orientacyjny program dnia:

• 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja/ rozruch /nornic walking • 8:40 śniadanie • 10:00-11:30 joga ogólna / fitness • 11:30-13:00 joga początkująca / fitness • 13:00 obiad • 17:00-18:30 joga dynamiczna, vinjasa joga, Yin Yoga, Joga Iyengara/ fitness • 18.45 kolacja • 20:30 czas wolny-spotkania, gry i zabawy, grill

KADRA:

Prowadzące zajęcia z jogi:

Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr.

Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C I D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness.

Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara Intermediate Junior II, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających.

Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.

Anna Brzezińska - łączy w sobie przede wszystkim dwa żywioły. Ogromną porcję energii z dużą dozą wyważenia i pokory. Przygodę z profesjonalnym sportem zaczęła na studiach. Magisterium z AWF-u jest jednak dopiero pierwszą pozycją na długiej liście jej osiągnięć. Niedługo później zauroczyła się bowiem fitnessem. I tak zostało do dziś. Jej kariera trwa już 15 lat. W tym czasie ukończyła m.in. jedną z najtrudniejszych w Polsce szkół, która jako pierwsza wprowadziła elementy rehabilitacji do fitnessu - OM Reha Fit. Dziś jest trenerem, który z sukcesami uczy swoich klientów życia bez bólu.

Tomasz Pudlarz to przede wszystkim człowiek wielu talentów. To absolwent fizjoterapii, dyplomowany masażysta, a do tego… trener personalny. Sport nie jest niczym nowym w życiu Tomka. Odkrył go już w najmłodszych latach. Później zainteresowanie najpierw rozwinęło się w pasję, a później w pasję i… pracę. Żeby móc opisać sposób, w jaki Tomek prowadzi klientów, należy użyć słowa klucza. A tym jest holizm. Co to oznacza?

Człowiek to dla niego całość - nie klatka piersiowa, narządy ruchu czy kręgosłup. To całość - razem z pełną historią i wszystkimi schorzeniami.

Cel? Przywrócenie harmonii i sprawne funkcjonowanie na każdej płaszczyźnie życia pacjenta. Tomasz stawia na ciągły rozwój - uczestniczy w kursach i szkoleniach. Dzięki nim - jak mówi - „jest w stanie lepiej rozumieć ludzki organizm”.

Informacje i zapisy:

Karolina Spychalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto WPŁATY ZALICZKI W WYSOKOŚCI 600 ZŁ/OSOBĘ, NALEŻY DOKONAĆ DO 7 DNI OD OTRZYMANIA POTWIERDZENIA REZERWACJI NA KONTO: OŚRODEK FALA 1 SANTANDER BANK POLSKA

97 1090 1870 0000 0001 1145 8158

W TYTULE: WCZASY Z JOGĄ + TERMIN + FAKTURA (JEŚLI BĘDZIE POTRZEBNA).

Potwierdzenie przelewu proszę przesłać pod adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl