Miejsce: SOMA Zanzibar Hotel

Termin: 09-20 listopada 2022

Zanzibar jest miejscem, które odbieramy wszystkimi zmysłami. Możesz poczuć woń aromatycznych przypraw , posmakować świeżych owoców morza, doświadczyć przyjemnego, afrykańskiego ciepła i chłonąć wzrokiem zapierające dech w piersiach widoki bajecznych plaż rozsianych wzdłuż Oceanu Indyjskiego

Nasz ośrodek położony jest na pięknym 2hektarowym  terenie z prywatną ogrodzoną plażą oraz z plażą ogólnodostępną przy ośrodku . Na terenie obiektu znajdują się m.in. dwa bary, restauracja oraz strefy relaksu z wyjątkowym widokiem na ocean. Zajęcia jogi przewidziane są zarówno na plaży jak i na zadaszonej scenie muzycznej w obrębie ośrodka.

 zanzibar 2

 

zanzibar 3

fot. basen w obrębie naszego ośrodka

 

zanzibar 4

fot. strefa relaksu

OPCJE ZAKWATEROWANIA:

 • Vip house: - budynek przy samym oceanie, duży taras, plaża wydzielona dla gości VIP house: 3 duże apartamenty od strony plaży 2-4 os , 1 mniejszy apartament od strony ogrodu 2-3 os .

 

Koszt :
-apartament ocean view:

2osobowy -1400usd/os +lot
3osobowy- 1080usd/os+lot
4osobowy -880usd/os +lot

-apartament garden view:

2osobowy -1000usd/os.+lot
3osobowy - 750 usd/os,+lot

 zanzibar 5

 zanzibar 6

 • Manolo House
  Pokój 2osobowy z łazienką, wentylator i klimatyzacja
  900usd+ lot /os

zanzibar 7

 

 

 • Bungalow
  Pokoje 2osobowe z łazienkami , wentylatory (bez klimatyzacji)
  810usd+lot/os

 

zanzibar 8

CENA POBYTU ZAWIERA:

*10 noclegów w pokojach z łazienkami,

*śniadania i obiadokolacje,

*owoce w ciągu dnia,

*napoje -woda, soki,

*transfer z lotniska i na lotnisko (na Zanzibarze),

*internet bez limitu

*joga poranna 1,5h asany , oddech i medytacja

*joga wieczorna 1,5h yin yoga i oddechy

*oraz 2 wycieczki (opis poniżej)

*cena nie zawiera: przelotu- koszt: 2800-3800pln, wizy 50 $ oraz ubezpieczenia podróży (ubezpieczenie jest wymagane- możliwość przygotowania oferty ubezpieczenia zbiorczego , testu na Covid 19, który aktualnie jest wymagany u osób niezaszczepionych.

wycieczki:

1) JASKINIE KIWENGWA

Wyprawa do jaskini to ciekawa odskocznia od egzotycznego klimatu Zanzibaru. Chłodne, ciemne wnętrza mogą przynieść nieco orzeźwienia, a przede wszystkim zapewnić wiele niezapomnianych wrażeń. Jedne z ciekawszych jaskiń na wyspie znajdują się w leśnym rezerwacie Kiwengwa. Sama jaskinia znajduje się w bardzo malowniczym położeniu, wśród bujnej roślinności, a jej wnętrze zachęca ciekawymi formacjami skalnymi oraz możliwością zobaczenia nietoperzy.

2) SPICE MARKET / STONE TOWN / PRISON ISLAND

Pierwszym etapem wycieczki jest wizyta na Targu Rybnym oraz Spice Shop, gdzie możemy zaopatrzyć się w tutejsze smakołyki i lokalne przeprawy. Po zakupach ruszamy zwiedzać historyczne miasto Stone Town, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa Unesco. Stone Town to wizytówka Zanzibaru, miejsce tętniące tutejszą kulturą, pełne pięknych budynków.

Zobaczymy między innymi historyczny Targ Niewolników, który działał w anglikańskiej katedrze. To w tym miejscu w XVIII wieku handlowano niewolnikami, zaciąganymi do pracy w koloniach. Kolejnym punktem wycieczki jest Dom Cudów. Nazywany jest tak, dlatego że był pierwszym budynkiem na Zanzibarze mającym dostęp do elektryczności i wody. Zachwyca piękną, białą fasadą. Pod koniec 2020 roku Dom Cudów się zawalił i od tamtego czasu przechodzi generalną renowację.

Odwiedzimy również Muzeum Narodowe oraz Stary Fort. Po pobycie w Stone Town przeniesiemy się łodzią na Prison Island, zwaną Wyspą Więzienną lub Wyspą Żółwi. To miejsce, gdzie znajduje się historyczny budynek, w którym zsyłano ludzi podejrzanych o przenoszenie żółtej febry na kwarantannę. Prison Island znana jest również z obecności Żółwi Olbrzymich, które zostały niegdyś podarowane władzom Zanzibaru przez brytyjski rząd Seszeli. Cena wycieczki obejmuje transport, bilet na Prison Island, tradycyjne jedzenie oraz wypożyczenie łodzi.

zanzibar 9

 

 

zanzibar 10

Istnieje możliwość dokupienia wycieczek fakultatywnych :

-snorkling, pływanie z delfinami, safari i wiele innych

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.