Zapraszamy

Na weekend ładujący baterie z jogą w Pałacu w Sannikach.

(14-16.04.2023)

sanniki1

 

Wekend w pięknym kompleksie pałacowo-ogrodowym

joga iyengara
yin yoga
joga terapeutyczna
joga twarzy
pranayama ( oddechy)
medytacja/ uważność
wegetariańskie posiłki

Zespół pałacowo-parkowy w Sannikach był własnością prominentnych rodów szlacheckich - Pruszaków i Sapiehów.

Pałac stał się miejscem wakacyjnego pobytu Fryderyka Chopina latem 1828 roku. Muzyk spędził w Sannikach dwa miesiące w odwiedzinach u swojego szkolnego kolegi, Konstantego Pruszaka. W trakcie pobytu komponował i uczył gry na pianinie siostrę swojego przyjaciela. Obiekt tym samym jest jedynym na Mazowszu w pełni autentycznym obiektem, w którym z pewnością przebywał Fryderyk Chopin. Pałac stanowi czołową realizację willi włoskiej oraz przykład twórczości wybitnego architekta Władysława Marconiego, autora projektu przebudowy w 1910 roku.

Zespół pałacowo-parkowy przeszedł na własność gminy Sanniki w 1993 roku W lewym skrzydle pałacu w 1981 roku utworzono ośrodek chopinowskiego z salą koncertową pełniący funkcję Międzynarodowego Domu Pracy Twórczej im. Fryderyka Chopina.

Obecnie zespół pałacowy zarządzany jest przez Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina. W latach 2011-2013 przeprowadzono rewaloryzację całego zespołu. Prace w pałacu zachowały jego wartości zabytkowe i przystosowały obiekt do nowych funkcji, obejmowały m.in.

odbudowę oranżerii. Projekt przebudowy parku wg Celichowskiego jest nieznany, dlatego przy jego rewaloryzacji adaptowano zachowany starodrzew do nowej aranżacji nawiązującej do innych realizacji tego wybitnego planisty ogrodów.

 

sanniki2

........................................................

Zakwaterowanie :

w pokojach:

1 os -890zł/os -5 pokoi

2 os -860 zł/os -4 pokoje

3 os - 840 zł/os -1 pokój

apartament 2os 890 zł /os -1 pokój (łóżko małżeńskie)

*********************

Program wyjazdu:

14.04- piątek

16:00 - przyjazd i zakwaterowanie

16:30 - 18:00 zabawa integracyjna w formie escape room 18:00 - kolacja 19:30 -21:30 sesja regeneracyjna + relaks i oddech

15.04- sobota

8:30-9:30 -pranajama, medytacja, spacer

9:30 - śniadanie

10:45 - 12:45 - joga Iyengara -skręty i wygięcia w tył dodające energii 13:00 - obiad 17:00 - 18:00 - yin yoga

18:00-19:00- joga twarzy

19:05 - kolacja

czas wolny

16.04 niedziela

8:30-9:30 -pranajama, medytacja, spacer

9:35 - śniadanie

10:45 - 12:45 - joga Iyengara -pozycje regeneracyjne-praktyka regeneracyjna 13:00 - obiad zakończenie warsztatów

***************************

koszt :od 840 zł

w cenie .

noclegi, wyżywienie i zajęcia

informacja i zapisy : Karolina Spychalska

515188428

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zgłoszeniu konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 250 zł na zajęciach jogi lub na podane poniżej konto:

31102010260000160200440362 PKO BP

z dopiskiem " Sanniki + nazwisko".

W przypadku rezygnacji możliwy jest zwrot zaliczki, po wcześniejszym zgłoszeniu, najpóźniej na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wyjazdu.

Dane do faktury poproszę przy zgłoszeniu -mailem lub sms Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 515188428

********************

Prowadzące:

Karolina Spychalska

Absolwentka warszawskiej AWF; fizjoterapeutka; absolwentka Studium Trenerów Grupowych przy SWPS w W-wie. Dyplomowany Instruktor (Junior Intermediate III) Jogi Iyengara nadany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C oraz D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, kursu dla Fizjoterapeutów i lekarzy "Fizjoterapia w zaburzeniach funkcjonalnych miednicy i nietrzymania moczu". oraz kursu dla fizjoterapeutów "Kompleksowa terapia -Rozstęp mięśnia prostego brzucha. Instruktor Pilates Institute M. Kinga; Instruktor BM Joga; Instruktor fitness.

Regularnie bierze udział w kursach doszkalających u najlepszych nauczycieli jogi polskich i zagranicznych, oraz kursach klinicznych m.in". Kompleksowa terapia barku" , "Kompleksowa terapia kolana". the movment solution " , "kinetic kontrol -sport", BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU BIODROWEGO I OBRĘCZY MIEDNICZNEJ.

Instruktor Yin Yogi

Joanna Pankowska :

Joanna Pankowska praktykę jogi rozpoczęła ponad 13 lat temu. Joga daje jej codzienną radość życia, sprawne ciało i wewnętrzny spokój, tak potrzebny w dzisiejszych czasach. Tą filozofię stara się przekazać tym, którzy uczestniczą w jej zajęciach. W 2017 roku ukończyła 2 letnie szkolenie w Open Mind Yoga Classic School pod okiem Agaty Biernat.

Podczas kursu zapoznała się z metodyką i anatomią pracy z ciałem, przyrządami wykorzystywanymi podczas zajęć, a także poznała podstawowe techniki pranayamy.

Joanna jest również instruktorką Jogi Twarzy metodą Danielle Collins.

Metoda The Danielle Collins Face Yoga Method jest naturalnym sposobem na to, aby wyglądać i czuć się młodziej, a dodatkowo poczuć się zrelaksowanym. Łączy ćwiczenia, masażu, akupresury i relaksacji. Dzięki ćwiczeniem mięśnie twarzy stają się silniejsze, a skóra staje się bardziej napięta, masaż usuwa toksyny i zwièksza produkcję kolagenu i elastyny. Techniki odprężające łagodzą nasze rysy twarzy.

Absolwentka kursu "Uważność w edukacji " Kosmo i Kajo .

******************

W cenie zawarte jest:

- zakwaterowanie w pokojach 1,2,3 osobowych

- 3 posiłki wegetariańskie

- praktyka różnych stylów jogi, oddechu i medytacji

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl