Nasza górska majówka z jogą odbyła się w malowniczym otoczeniu polskich gór w Pyzówce koło Nowego Targu. 19-stka jogamaniaków przez ponad 3 dni mierzyła się z trudnym wyzwaniem, jakie niosły za sobš cztery 1,5 godzinne sesje jogi prowadzone wspólnie z naszą przyjaciółką ,doświadczoną nauczycielką z Warszawy - Justyną Wojciechowską (jeszcze raz wielkie dzięki Justa!). Zaangażowanie na zajęciach było imponujące, pogoda wręcz jak na zamówienie, a miejscowa kuchnia gotowa była sprostać wszelkim naszym zachciankom. Każdy dzień kończyliśmy 30 minutową relaksacją by potem zapaść w błogi sen w pokojach naszego pensjonatu (niektórym nawet całkiem łatwo szło zasypianie na sali - pozdrowionka Marceli!).

 

Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.