FERIE Z JOGĄ, TAŃCEM I Na SPORTOWO W ZAKOPANEM

Termin: 17.01.2015 – 24.01.2015

Organizator: Zacisze JOGI i Płocka Akademia Jogi CONCEPT
Miejsce: Zespół Dolina Białego – Pensjonat Telimena***
CENA: 1450 PLN/os*.

 

Dodatkowe atrakcje:

 1. Zajęcia taneczne z tancerkami teatru Witkacego w Zakopanem,!
 2. Opieka i zajęcia dodatkowe dla dzieci w trakcie trwania sesji.(9:00-12:00 i 17:00-19:00),
 3. Nieograniczone wejście do zakopiańskiego Aqua parku,!
 4. Bezpłatne wejścia do Centrum rekreacji z basenem, sauną, jacuzzi i siłownią,!
 5. Kryta hala z kortem do tenisa.
 6. Ośrodek współpracuje z instruktorką nordic walking – można dołączyć na spacery
 7. Wspólne wyjścia do teatru Witkacego – dodatkowo płatne (zniżka)
 8. Zajęcia sportowe – dodatkowo płatne,

Teatr WitkacegoTeatr Witkacego

 Zdjęcie z teatru Witkacego - dzieci podobnie jak my , w teatrze świetnie się bawiły...CENA:
Osoby ćwiczące 1450 pln
Osoby niećwiczące i dzieci biorące udział w zajęciach 1150 pln
3-12 lat- noclegi  i ½ posiłku -960 pln
Dzieci do 3 roku życia śpiące z rodzicami- gratis

Opłata klimatyczna dodatkowo płatna w recepcji 12 zł /osobę/pobyt
Osoby, które będą chciały brać udział w jednych zajęciach sportowych dziennie dopłacają 160zł/ tydzień, dwa razy dopłacają 280 zł, jednorazowy trening 30zł.
ZGŁOSZENIE NA ZAJĘCIA SPORTOWE NALEŻY DOKONAĆ MEILEM NA ADRES;
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., opłatę dokonać bezpośrednio na obozie przed pierwszymi zajęciami u trenerów.

OSOBY DOROSŁE ĆWICZĄCE, KTÓRE JADĄ Z NAMI NA WCZASY KOLEJNY RAZ 100 ZŁ RABAT ;)))Cena zawiera:

 • siedem NOCLEGÓW (POKOJE 2, 3-OSOBOWE)
 • Trzy  POSIŁKI DZIENNIE ( WEGETARIAŃSKIE)
 • pięć godzin  ĆWICZEŃ JOGI  DZIENNIE
 • SZEŚĆ 40 minutowych SESJI RANNYCH ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH, MEDYTACJI
 • OSOBY PRAKTYKUJĄCE WCZEŚNIEJ MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ W DOWOLNEJ ILOŚCI ZAJĘĆ
 • Zajęcia dla dzieci z opiekunką  – minimum 10 osób
 • Zajęcia taneczne - minimum 10 osób.
 • Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat.
 • JAK CO ROKU będziemy mogli Z RABATEM wejść na przedstawienie w teatrze Witkacego. (dla chętnych ;-)) repertuar  www.witkacy.pl

ZAJĘCIA BOX, CROSS FIT

W trakcie obozu będą odbywały się dodatkowe zajęcia sportowe z treningu personalnego, cross fitu i elementów boksu dla osób zupełnie początkujących i doświadczonych.

Zajęcia z boksu prowadzi Mistrz Świata Kick boxingu Robert Złotkowski, trener Przemka Salety (walka z Andrzejem Gołotą), Rafała Jackiewicza, Antoniego Chmielewskiego i Krzysztofa Kółaka. Trener kulturystyki i podnoszenia ciężarów, ogólno rozwojowy Dariusz Giers, absolwent AWF Warszawa, 20 lat doświadczenia, obecnie trener od przygotowania fizycznego grupy Złotkowski Team. Niesamowita możliwość spędzenia wakacji z prawdziwymi pasjonatami i fachowcami. Szczegóły na stronie 
www.zlotkowski.com


Plan dnia
Orientacyjny program dnia:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja, medytacja
 • 8:40 herbata, kawa  , owsianka, owoce
 • 9:00 10:30   joga średniozaawansowana
 • 10:30-12:00  joga początkująca
 • 12:00 obiad
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna – kręgosłup, kolana, barki, sprawy kobiece, oraz Flaying Joga + masaż Tajski, astanga joga, vinyasa yoga
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 Taniec Bollywood, Sexi Dance, współczesny  – 4x, W CENIE WYJAZDU!!!

Orientacyjny program dnia z jogą i zajęciami sportowymi:

 • 8:00-8;40 ćwiczenia oddechowe/relaksacja, medytacja
 • 8:40 herbata, kawa  , owsianka, owoce
 • 9:00 10:30   joga średniozaawansowana/zajęcia sportowe
 • 10:30-12:00  joga początkująca
 • 12:00 obiad
 • 16.00-17.00 zajęcia sportowe – godzina może ulec zmianie.
 • 17:00-19:00 joga terapeutyczna – kręgosłup, kolana, barki, sprawy kobiece, oraz Flaying Joga + masaż Tajski, astanga joga,
 • 19:15 kolacja
 • 20:30 Taniec Bollywood, Sexi Dance, współczesny  – 4x, W CENIE WYJAZDU!!! Uwaga, godziny mogą ulec zmianie ze względu na repertuar teatru WitkacegosZakopane - nazywane jest zimową stolicą Polski. Przyjeżdża się tutaj z różnymi zamiarami: odpoczywać, wędrować, podziwiać, ... To miejsce, które w zaskakujący sposób zachęca do ciągłych powrotów. Niepowtarzalna przestrzeń tej miejscowości oferuje tak wiele, że trudno doświadczyć wszystkiego podczas jednego pobytu. Zawsze jednak można poczuć potęgę gór, spokój krajobrazów, piękno natury i atmosferę życia zupełnie innego od naszej codzienności. I właśnie dlatego warto i trzeba tu przybywać. W Zakopanem każdy znajdzie coś dla siebie , na pewno nie można się tu nudzić . Dobrze przygotowane szlaki narciarskie, wędrówki piesze w wysokie góry lub spokojniejsze szlaki przez doliny, a wieczorem odpoczynek w przytulnych restauracjach na Krupówkach. Są tutaj też ciekawe zabytki, muzea, pamiątkowe domy wielkich pisarzy.

Zespół Dolina Białego to kompleks składający się z pensjonatu Biały Potok ***, Pensjonatu Telimena *** oraz kameralnej i historycznej Willi Pan Tadeusz. Położony w zacisznej części Zakopanego w otoczeniu lasu, potoku górskiego, w wyjątkowej scenerii a zarazem w niewielkiej odległości od centrum (ul. Krupówki ok. 15 minut) stwarza doskonałe warunki do wypoczynku z dala od miejskiego hałasu. Usytuowanie przy wejściu do malowniczej Doliny Białego, nieopodal szlaków spacerowych, górskich i wielu tras rowerowych sprawia, że jest idealnym miejscem aby aktywnie, zdrowo spędzić wolny czas na świeżym powietrzu w otoczeniu gór z widokiem na Giewont.

W cenie pobytu każdy z wypoczywających gości Zespołu Doliny Białego ma możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, urządzeń do ćwiczeń, jacuzzi oraz otrzymuje 10 % rabat na korzystanie z zabiegów i masaży w Centrum Profilaktyki zdrowotnej Pensjonatu Biały Potok.

!!! W CENIE POBYTU  NASI GOŚCIEotrzymują nielimitowany wstęp do Aquaparku Zakopane 800 m od Zespołu Doliny Białego.

Do dyspozycji Państwa oddajemy:
 • 74 wygodne pokoje wyposażone pokoje w tym studia i apartamenty,
 • 3 sale restauracyjne dla 100, 70 i 35 osób,
 • 5 sal konferencyjnych,
 • Centrum Profilaktyki zdrowotnej (spa & wellness) : basen, jacuzzi, siłownia, sauna,
 • kryty kort tenisowy,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • WiFi,
 • bezpłatny parking niestrzeżony,
 • garaże.

*Joga wg. Iyengara- usprawnia ciało, wycisza umysł, przynosi ulgę w bólach pleców, poprawia sylwetkę... O korzyściach płynących z praktyki jogi można pisać długo-najlepiej je poczuć "na własnej skórze". - Osoby początkujące nauczą się od podstaw jak pracować ze swoim ciałem i oddechem w asanach (pozycjach jogi) . Osoby już ćwiczące będą miały okazję do doskonalenia .                   
 

*FLYING JOGA – na podstawie zajęć Acroyoga . Połączymy  jogę,  masaż tajski  i akrobatykę. Te trzy filary tworzą praktykę opartą na zaufaniu, bliskości  i zabawie.
Na jednorazowych zajęciach  połączymy: te trzy elementy. Blok tematyczny będzie zawierał: sekwencje asan, rozgrzewkę, budowanie zaufania, jogę w parach, podstawy akrobatyki w parach, asystowanie-asekurację oraz elementy tajskiego masażu. Nie potrzeba mieć doświadczenie.
   
*ASTANGA YOGA – dynamiczna forma jogi –ze ściśle określoną sekwencją połączoną z oddechem Ujjaii
*VINYASA YOGA – asany ułożone przez nauczyciela w sekwencje tak, że cała sesja tworzy płynną całość .


Taniec współczesny połączony z tańcem Bollywood- Taniec ma dobroczynny wpływ na nasz układ kostny. Kiedy się ruszamy, sprawiamy, że nasze stawy stają się bardziej "naoliwione", co zapobiega schorzeniom reumatycznym. Poza tym wzmacniamy kręgosłup i naturalnie pogłębiamy nasz oddech. Organizm pobiera więcej tlenu i szybciej się oczyszcza. Taniec pomaga również rozładować stres i wyrażać emocje, a to wszystko ma ogromny wpływ na nasze ciało. Taniec ten łączy kuszące ruchy bioder z subtelnym ruchem rąk i od wieków robi niezwykłe wrażenie poprzez wyzwolenie tego, co najbardziej uwodzicielskie, zmysłowe i kobiece.

Zajęcia sexy dance pozwalają odkryć sexaapeal, wydobyć kobiecość i pokochać swoje ciało. Podczas treningu uczysz się poruszać uwodzicielsko, nabywasz pewności siebie. Sexy dance to dobry sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki i sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.

Taniec współczesny – taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń tak, jak w balecie, co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech,swingi itp. W latach 70. XX wieku za sprawą Piny Bausch powstał teatr tańca, opierający się o technikę tańca współczesnego.

 


Co to jest trening funkcjonalny ?
Trening funkcjonalny polega na aktywizowaniu i zmuszaniu do ruchu najbardziej dla nas naturalne  duże partie mięśniowe. Podstawową zasadą, która obowiązuje w tego typu aktywności jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym.
To grupa ćwiczeń rozwijających, równowagę, koordynację, stabilizację oraz siłę. Buduje „żelazną” wytrzymałość tlenową i beztlenową,Dla kogo trening funkcjonalny?
Specjaliści fitness używają tych samych systemów treningowych dla ludzi starszych z chorobami serca i sportowców.
To uniwersalny program, odpowiedni dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności i doświadczenia. Podczas treningu samodzielne dopasowujemy go do naszych możliwości poprzez modyfikacje czasu wykonania ćwiczenia, ilości powtórzeń, intensywności. Główne cechy tego treningu to funkcjonalność i wszechstronność, aby cieszyć się pełną sprawnością i zdrowiem na co dzień.

Trening  funkcjonalny to gwarancja silnych mięśni, tworzących tzw. „rdzeń ciała”. Należą tu przede wszystkim mięśnie grzbietu, mięśnie przykręgosłupowe, mięśnie brzucha, a także mięśnie głębokie dna miednicy. To właśnie te mięśnie chronią kręgosłup przed różnorodnymi schorzeniami, wynikającymi z niewłaściwego trybu życia. Szczupła sylwetka to „efekt uboczny” dobrze zaprojektowanego treningu funkcjonalnego. Trening taki stanowi niezwykle skuteczne narzędzie, które pomoże wymodelować ciało – niezależnie od tego czy ma to być szczupła i wyrzeźbiona, muskularna i sportowa, czy po prostu naturalna zdrowa sylwetka.

Co daje trening bokserski?
Ten specjalistyczny trening przyczynia się do rozwoju koordynacji wzrokowo ruchowej, koncentracji, refleksu, czucia przestrzennego, a psychologicznie poprawia pewność siebie, dodaje sił witalnych i buduje nowy stabilny własny wizerunek.

Prowadzące:

Katarzyna Kałamajska - absolwentka warszawskiej AWF, dyplomowany nauczyciel jogi wg. Metody BKS Iyengara stopnia Junior I, słuchaczka studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie,  uczestniczka licznych warsztatów z wybitnymi nauczycielami z kraju i świata. W 2007 roku odbyła kurs jogi u samego Mistrza w Instytucie BKS Iyengara w Punie. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością; aerobik,. Szkoleniowiec Thera Band - instruktor sweesball, aerostep, tubing, zdrowy kręgosłup, redondo ball. Instruktor pływania, lekkiej atletyki, gimnastyki. Fascynatka form zdrowotnych, biomechaniki ruchu ciała i pracy aparatu ruchu. Specjalizuje się w pracy z kręgosłupem, barkami, biodrami i kolanami. Prowadzi zajęcia dla początkujących, zaawansowanych, indywidualne i terapeutyczne. Autorka artykułu „Joga na całe życie” portal Agaty Młynarskiej www.onaonaona.com,  „Co to jest joga?”  Zdrowo z natury. Założycielka warszawskiej Akademii Terapii Ruchem  Zacisze jogi.


Karolina Spychalska - mgr rehabilitacji, terapeuta manualny wg metody dr. Ackermanna, absolwentka kursu A,B,C,D terapia bólu pleców Metoda McKenzie, absolwentka terapii ruchem Weroniki Sherborne,oraz Integracjii sensorycznej I, dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, uczestniczka kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota, prowadzi zajęcia jogi dla początkujących oraz zaawansowanych na swoich grupach prowadzi również osoby z ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Regularnie bierze udział w kursach doszkalających. Współzałożycielka Płockiej Akademii Jogi.
Anita Podkówka Brańska oraz tancerki jej zespołu - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dwuletniego kursu choreograficznego organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Ukończyła także 5-letni kursu "Nowy system
edukacji dla nauczycieli tańca i liderów środowiska" organizowany przez Jacka Łumińskiego przy Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu.
Jest choreografem wielu programów telewizyjnych (m.in. Wieczory Kabaretowe Dwójki – Kabaret pod Wyrwigroszem, Ciao Darwin, Droga do Gwiazd, Szymon Majewski Show), autorem opraw artystycznych Miss Polonia, Miss Świata (pobyt w Krakowie). Jako choreograf współpracuje także z teatrami słowa: Cogitatur w Katowicach, KTO w Krakowie, Teatrem Witkacego w Zakopanem. Ta ostatnia zaowocowała spektaklami „Dementia Praecox Zakopianiensis”, „Człapówki” (choreografia), „Barabasz” (ruch i medytacja).
Jjest założycielem Studia Tańca i Ruchu oraz Studia Jogi w Krakowie (jest dyplomowanym nauczycielem jogi B.K.S. Iyengara, ma wieloletnią własną praktykę, uczyła się m.in. w Międzynarodowym Instytucie Jogi B.K.S. Iyengara w Punie w Indiach). Prowadziła Scenę Tańca Współczesnego, a wcześniej Grupę Tańca Współczesnego Anity Podkowy-Brańskiej.


Prowadzący zajęcia sportowe:

Robert Złotkowski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, doświadczony trener, współpracujący z zawodowcami, ale też na co dzień prowadzący amatorów.

1993 - Mistrzostwo Polski kick-boxing LowKick Warszawa
1994 - II Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact Radom
1995 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact Poznań
1996 - Mistrzostwo Europy Juniorów kick-boxing full-contact
1996 - II Mistrzostwo Europy kick-boxing light-contact Italy
1996 - III Mistrzostwo Europy kick-boxing full-contact Belgrad
1996 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact Tychy
1996 - Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact Węgrów
1997 - Puchar Świata kick-boxing Italy
1997 - Mistrzostwo Świata kick-boxing Italy
1997 - Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact
1997 - Puchar Polski kick-boxing full-contact Koszalin
1997 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact
1998 - Mistrzostwo Polski kick-boxing light-contact Wrocław
1998 - Puchar Polski kick-boxing full-contact Zielona Góra
2005 - Międzynarodowe Mistrzostwo Polski kick-boxing full-contact Warszawa
1997-2002 - Zawodowy bokser - 15 walk/13 wygranych/ 2 porażki

Dariusz Giers  - absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Dyplomowany trener podnoszenia ciężarów i kulturystyki, instruktor pływania, gimnastyki oraz fitness. Wieloletnia praca trenera kulturystyki i fitness oraz wiedza i umiejętności zdobyte pod okiem takich trenerów jak Waldemar Baszanowski,  sprawiają ze jego zajęcia wyróżniają się niezwykłą wszechstronnością. Z racji wykształcenia w swojej pracy kładzie największy nacisk na prawidłowa technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Trener personalny oraz trener przygotowania fizycznego w sekcji boksu Złotowski TEAM.
Uwaga –nie ma możliwości zmiany posiłku na mięsne .  

Zapisy:
Karolina Spychalska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 515188428
Wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł/osobę, należy dokonać do 3 dni od otrzymania
 potwierdzenia rezerwacji na konto PkoBp 31102010260000160200440362 lub bezpośrednio w Płockiej Akademii Jogi.

Całość opłaty należy dokonać w dniu przyjazdu  na spotkaniu organizacyjnym. W przypadku rezygnacji z wyjazdu do 01.12.2014 koszty zostaną zwrócone całkowicie, w przypadku rezygnacji do 31.12.2014, koszty zostaną zwrócone z  potrąceniem 200 zł kosztów operacyjnych, w przypadku rezygnacji po 1.01.2015 koszt zaliczki staje się bezzwrotny – 400zł.


Płocka Akademia Jogi "CONCEPT"
ul.Małachowskiego 1
Płock 09-400

karolina@joga-plock.pl
515-188-428

Masz pytania? Napisz do nas
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Płocka Akadamia Jogi.

Polityka prywatności
Wszystkie prawa zastrzeżone © Wczasy z Jogą 2017 | Realizacja: Hedea.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.